Головна Політакценти Відомий журналіст і Ігор Побер ведуть “інтелектуальну” дискусію

Відомий журналіст і Ігор Побер ведуть “інтелектуальну” дискусію

1146509_694480840635086_1045946819936917571_nВідомий парламентсткий журналіст Дмитро Гнап, уже кілька днів “тролить” нардепа від Тернопільщини, Ігора Побера. Журналіст і політик ведуть не вельми інтелектуальну бесіду у Фейсбуці. Дмитор Гнап вважає, що замість Побера в парламент може прийти шиншила і голосувати. А Ігор Побер в свою чергу не чекає з відповіддю. 

“Если вас раздражает сын Порошенко, который идет в депутаты, посмотрите на этого персонажа. Это Игорь Побер – 67-й номер списка президентского блока. Учитывая последние соц.опросы, чувак проходит в Раду гарантированно, т.к. Порошенко имеет шансы завести не менее 80 депутатов по спискам. Этот Побер, оказывается, сейчас народный депутат! Кто-то заметил его бурную депутатскую деятельность? Причем, до того как попасть в Раду, Побер работал завпроизводством бара “Бистро” ООО “Ресторан дорожный” в Тернополе. После этого, стал тренером по пауэрлифтингу, откуда и попал в парламент. Я не шучу. Посмотрите его профайл на сайте ВР:http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/15680
“На момент обрання: тренер з пауерліфтингу. Член комітету ВР з питань національної безпеки та оборони”.
У нас великая страна! Страна возможностей, куда там Америке. Вчера ты жмешь штангу в провинциальном спортзале, а завтра – определяешь безопасность страны.
Качок этот попал в список Порошенко по квоте Кличко и вроде бы сам президент тут ни при чем. Но если бы Кличко предложил вписать на проходное место любимую шиншиллу Лёвочкина, Порошенко тоже согласился бы?
Можно сколько угодно рассказывать про реформы-2020 на пресс-конференциях и надувать щёки, но если вместо реформаторов ты ведешь к власти детей, блядей, друзей, и охранников, то, кто будет делать эти самые реформы?
“Мне не стыдно за избирательный список моего блока” – сказал Порошенко на днях.
Нам стыдно. Надеюсь, Игорь Побер хотя бы сделает массаж моим бывшим коллегам, идущим с ним по списку. Он ведь тоже пошел в политику, чтобы разваливать систему изнутри?
 ” – пище Гнап

Ігор Побер за відповіддю не забарився і навіть згадав що про нього пише Вікіпедія.

“Шановний Дмитре Гнап!
Добрий «масаж» після таких дописів не завадило б зробити вам, а не вашим колегам. Бо вирвати шматок з біографії , перекрутити його – як мінімум, не професійно.
Так от, з 2000 року я займався підприємницькою діяльністю у сфері громадського харчування і завідувачем працював у власному!!! барі. А тренером з пауерліфтингу працював у залі, створеному за кошти моєї родини (до речі, на базі залу створена дитячо-юнацька спортивна школа, де діти займаються безкоштовно). Забули ви написати і про те, що 4 роки я працював начальником управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.
Перш, ніж писати, ознайомлюйтесь хоча би з біографією людини на Вікіпедії”.
На що отримав черговий пост від журналіста.
“Культурист-депутат Ігор Побер образився на мій допис. Побер в своєму ФБ запропонував мені зробити масаж, бо я бач, забув написати, що він очолював управління фізкультури і спорту в Тернопільській ОДА. “Перш, ніж писати, ознайомлюйтесь хоча би з біографією людини на Вікіпедії” – пише мені Побер. Він, напевне, думає, що розмістивши статтю у Вікіпедії, можна одразу стати видатним політичним діячем. А ми, як назло, збираємо інформацію з різних джерел. Наприклад, мій колега-керівник Рівненського центру журналістських розслідувань Володимир Торбiч з`ясував, що Ігор Побер як нардеп має 57 (!) помічників. Ми в редакції жартуємо, що частина помічників страхує його під час жиму лежачи, частина розтирає його маслом, а хтось же має і на кухні в “Бістро” залишатися. Пане Побер, ціную вашу мужність. Хочете поговорити, приходьте до нас на Громадське. Тільки не тікайте з ефіру, як багато ваших попередників. І ще. Кидайте цей зверхній тон. Ми вам платимо зарплату і пільги як депутату, і маємо повне право обговорювати ваш зовсім непоказний громадсько-політичний шлях” – .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here