Головна Політакценти ВО Свобода назвало авторитетне українське інтернет видання – “баба бабі сказала”

ВО Свобода назвало авторитетне українське інтернет видання – “баба бабі сказала”

Тягнибок

Тягнибок25 травня 2012 року на «Українській правді» з’явилася передовиця Сергія Лещенка «Тягнибок озвучив Яценюку ціну їхньої дружби», зміст якої у частині, яка стосується «Свободи», абсолютно не відповідає дійсності.

У своєму блозі на «Українській правді» Олег Тягнибок заявив:

«Щойно прочитав статтю Сергія Лещенка на першій сторінці “Української правди”. Змушений констатувати, що та частина статті, яка стосується “Свободи”, абсолютно не відповідає дійсності.

Прикро, що такий відомий журналіст на головній сторінці шанованого видання публікує безглузді плітки від “агенції ББС” – “баба бабі сказала”. Тим більше, що інформацію можна було легко перевірити.

Офіційно заявляю, що Андрій Тягнибок не тільки не йтиме кандидатом у народні депутати у Сихівському окрузі Львова, але його кандидатура навіть гіпотетично не розглядається Комітетом опору диктатурі для висунення у цьому окрузі.
Також як лідер ВО “Свобода” уповноважений заявити: ніхто зі свободівців, хто здобуде перемогу в мажоритарному окрузі, в жодному разі не здаватиме свій мандат на будь-чию користь, навіть на користь голови партії. Нам подібні маневри навіть на думку не спадали. Певно, ті “інформатори”, котрі підсунули Сергію Лещенку ці висмоктані з пальця фантазії, судять у міру власної зіпсутості та заангажованості.

“Свобода” раніше попереджала, що будуть спроби пересварити членів КОДу між собою за допомогою різних пліток та провокацій.
Сподіваюся, “УП” спростує неправдиву інформацію».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here