Головна Новини Володимир Дзудзило: «Терористи не попадуть під амністію»

Володимир Дзудзило: «Терористи не попадуть під амністію»

10704062_810963698955872_7621668332848015718_nУхвалений, 16 вересня, закон про амністію був сприйнятий тернополянами по-різному. Деякі політичні сили неправильно трактуючи зміст закону почали розміщати в публікаціях ЗМІ недостовірну інформацію.

За детальним поясненням суті закону ми звернулись до члена партії «Блок Петра Порошенка», кандидата в народні депутати – Володимира Дзудзила.

* Зараз опоненти маніпулюють стверджуючи, що Україна втрачає територію і віддає те, за що боролася декілька місяців. Насправді ситуацію потрібно оцінювати зовсім по-іншому. Перш за все відзначимо, що українська армія воювала весь цей час щоб захистити не тільки Донбас, а й інші території України від військового вторгнення північного сусіда. І це вдалося. Більшість громадян України вже сьогодні розуміють, що неможливо військовим способом завершити даний конфлікт і тому підтримують мирні ініціативи Президента України. Отже, щоб ситуація не набирала обертів, в рамках мирного плану був прийнятий закон, згідно з яким амністія торкнеться лише тих, хто випустить усіх заручників, здасть зброю та військову техніку, звільнить приміщення органів державної влади та місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств та установ, – підкреслює Володимир Дзудзило.

Під амністію не підпадають ті, хто скоїв злочин за статтями Кримінального Кодексу щодо навмисного вбивства, тероризму, зґвалтування, мародерства, знущання над загиблими.

* Президент Петро Порошенко зміг переконати депутатів в перевагах свого мирного плану. Він вживає заходів із зміцнення обороноздатності, перегрупування сил, ротації живої сили та озброєння армії. Але головне в його стратегії – досягнення миру, виконання мирного плану, і миру прагне більшість українців, – запевняє Володимир Дзудзило.

Ті, хто забирає життя українців, руйнує наші міста на сході й перешкоджає життю мирного населення, обов’язково понесуть за це відповідальність і будуть покарані згідно закону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here