Головна Політакценти Владі слід дослухатися до пропозицій Тимошенко, – експерт 

Владі слід дослухатися до пропозицій Тимошенко, – експерт 

В умовах загострення кризових явищ найбільш конструктивною та соціально відповідальною виглядає команди Тимошенко, яка не сліпо критикує владу, а намагається доносити фахові пропозиції для стабілізації ситуації в країні.

Таке переконання висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко під час пресконференції «Чи поглиблюється криза в Україні? Нові виміри й аспекти», що відбулась у пресцентрі «Інтерфакс-Україна». 

«Як найбільш конструктивна й політично відповідальна сила діє партія «Батьківщина», тобто вона ставить питання і пропонує відповіді на них, які об’єктивно мають провести нас через опалювальний сезон. У нас посівна під загрозою, у нас будуть великі проблеми з тарифами і цінами, тому що має ж місце й доларова інфляція. Подивіться, що робиться на ринку нерухомості, продовольства, енергетики», – зауважив Матвієнко.

За його словами, розуміючи всі загрози, які насуваються на країну та її громадян, лідерка «Батьківщини», відкинувши політичні амбіції, напрацьовує спільно з командою й фахівцями різних галузей алгоритми та можливі шляхи виходу з кризи.

«Юлія Тимошенко послідовно, так би мовити, максимально стримуючи емоції, які переповнюють будь-якого професіонала, який бачить, на скільки неправильно діють в кризових умовах ті, хто мав би діяти фахово… Вона намагається донести ці пропозиції до чинної влади. Я все ще хочу сподіватися, що ці пропозиції все ж таки будуть почутими», – резюмував політексперт. 

Нагадаємо, Юлія Тимошенко, вважаючи, що в енергетичній сфері України склалась надзвичайна ситуація, нещодавно озвучила План невідкладних дій задля порятунку енергетики, який був напрацьований спільно з ексміністрами енергетики та екскерівниками різних напрямів енергетичної галузі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here