Головна Політакценти Владика Тихон подарував голові облради Михайлу Головку копію Пересопницького Євангелія (фото)

Владика Тихон подарував голові облради Михайлу Головку копію Пересопницького Євангелія (фото)

Четверте пленарне засідання першої сесії Тернопільської обласної ради, 21 січня, розпочалося із благословення священників.


Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон вручив голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку копію Пересопницького Євангелія, окропив присутніх свяченою водою та побажав обранцям працювати у мирі на благо людей.


– Пам’ятайте, що ми всі тут – гості. Щоб через 5 років люди не переходили від вас на іншу сторону тротуару, зараз приймайте правильні благословенні рішення. Я бажаю всім, перш за все, міцного козацького здоров’я, довгих літ. Засівайте зерна любові, бо зла й так вистачає у цьому тимчасовому грішному світі. Дарую обласній владі, голові, перш за все, це Євангеліє. Рекомендую поставити його за скло, аби кожна фракція, яка приходить з добрими чи поганими помислами, присягала, що говорять правду, а десятину нехай несуть на Руську,22. Пам’ятайте, що треба допомагати ближнім, сиротам, інтернатам, усім нужденним. Я дарую Вам це Пересопницьке Євангеліє, щоб ви, молодий за віком але зрілий політик, ще багато-багато літ мали надію, що колись станете за трибуну, аби присягнути народу України,  зазначив владика Тихон.

Михайло Головко запевнив, що Тернопільська обласна рада працюватиме на благо Тернопільщини й всієї України.


– Дякую! Це велика честь для мене та всього депутатського корпусу. Це буде нас стимулювати служити Господу і Україні, дотримуватися тез та ідеалів, з якими ми йшли до своїх виборців, відстоювати інтереси українців, – наголосив Михайло Головко.