Головна Політакценти Влада Борщівського району вирішила віддати надприбутковий кар’єр за безцінь

Влада Борщівського району вирішила віддати надприбутковий кар’єр за безцінь

Завтра Борщівський район може втратити один з найбільших та найприбутковіших кар’єрів району та навіть області – Бурдяківський спецкар’єр, який сьогодні перебуває у оренді приватних структур, пише bor.org.ua

Саме на завтра запланована сесія Борщівської районної ради, на якій депутати можуть проголосувати за передачу настільки цінного майнового комплексу з комунальної власності району у власність села Бурдяківці.

Як написав лідер ВО “Батьківщина” Орест Ярема, через таке рішення районний бюджет може втратити більше 30 млн.грн, при тому, що ми не маємо коштів на утримання лікарні та не тільки. Як пояснив у своєму дописі депутат, усе це робиться для того, щоб згодом підконтрольні сільські депутати за безцінь продали кар’єр бізнесменам, які сьогодні лобіюють це питання і зуміли домовитись з представниками різних політичних сил.

Журналісти спробували поцікавитись цією ситуацією у керівника Борщівської районної ради Андрія Русенка, але чиновник від спілкування відмовився і не захотів коментувати можливу передачу кар’єру у власність села. Чому посадовець відмовився прояснити ситуацію, нехай читачі роблять висновки самостійно.

Промовистим є той факт, що голова районної “Свободи” Олег Напора займає одну з керівних посад на ТзОВ “Бурдяківський спецкар’єр”.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Мені здається, що гідра корупції і тут розпусає свої щупальці. І ті, хто не хочуть давати інтерв’ю, і ті що збираються проголосувати за передачу кар’єру, отримали “заохочення”. інакше, як маючи здоровий глузд, голосувати за явне зменшення районного бюджету.

  2. Брехня від самого початку у Яреми, який хотів за голоси своєї фракції 1 млн.грн. Бюджет щороку отримував від карєру приблизно 500 тис.грн за оренду та від податку а доходи фізосіб. Угодою між районною радою та Бурдяківською сільрадою ця сума й далі буде поступати в районний бюджет. А карєр передано Бурдяківцям, щоб у разі ліквідації Борщівського району у майбутньому підприємство не було розтягнуто новими хазяями Чортківського району…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here