Головна Політакценти Вибори на Тернопільщині: типові порушення (фото)

Вибори на Тернопільщині: типові порушення (фото)

Спостережна місія у складі Регіонального представник із звязків з громадськістю  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях та двох журналістів проїхала весь 169 виборчий округ на Тернопільщині для виявлення порушень на Дільничних виборчих комісій.

Особливих зауважень і застережень до роботи виборчих комісій і порушень законодавства не було. Зафіксовано декілька фактів заборони знімати приміщення зокрема особливо грубо, було порушено конституційне право на  ДВК 610075.

10325125_656826314386537_3860445575643739_n

 

Типовим порушенням була незірвана агітація яка впливала на вибір виборця, найбільше – Тягнибок, Тимошенко, Порошенко, Гриценко.аис оимры

OVK_7 фото 1_новый размер фото 4_новый размер

 

 

Також зафіксовано високу явку і відповідальність виборців.

Щодо роботи деяких ОВК зокрема 169 виникають питання. В Чорткові безперервне засідання ОВК розпочали о 22.30 пояснивши затримку із непрацюючою системою «Вибори». На той час вже сформувалася черга більш ніж з 10-ти виборчих комісій. В чергу на здачу бюлетенів записували на після 01.00.

OVK_3 OVK_4

Також зафіксовано здачу бюлетенів міліціонером, який мав нести охорону посадових осіб ДВК, які перевозили бюлетені. Та не показуть голові та членам окружної виборчої комісії  наявність упакованих бюлетенів та цілісність упаковки.

OVK_2

Також зафіксовано лише одного спостерігача від кандидата в Президенти Тимошенко Ю. В., та одного представника Місії ОБСЄ.

Щодо ОВК 168 з центром у Теребовлі, то робота  розпочалася близько 23.00, однак це було пов’язано із відсутністю бажаючих здавати бюлетені.

OVK_5

На ОВК працювало 15 спостерігачів: від Тягнибока, Тігіпка, Тимошенок, Порошенка, Бойка, Богомолець, Коновалюка, Кириленка, Ляшка, Маломужа, Куйбіди, Шкіряка,  КВУ, ОПОРИ,  ЗМІ, та четверо представників місії ОБСЄ – Робінсон Патрік Едвард, mr. Кенет, Шульц Вільям, mr. О’Кейсі.

Зауваження до роботи ОВК – відсутність освітлення навколо стадіону КОЛОС, де знаходиться ОВК.

OVK_6

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here