Головна Політакценти Вибори міського голови Тернополя: Надал обрав собі “підтанцьовку”

Вибори міського голови Тернополя: Надал обрав собі “підтанцьовку”

НадалВ Тернополі передвиборча осінь. Місто рясніє обличчями політиків, обіцянками, а після старту передвиборчої гонки кожен достойник який спить і бачить себе в кріслі міського голови Тернполя вважає за доцільне заявити про свій намір йти у мери.

Вічні” кандидати підсвічуватимуть “велич” Надала.

Про цьогорічний похід на вибори заявили два невдахи — Петро Ландяк і Михайло Ратушняк, які своєю присутністю в списку кандидатів на міського голову Тернополя зайвий раз доказують свою технічну роль в діючого міського голови Сергія Надала. Зауважимо, що для Петра Ландяка така роль є звичною, адже він “злив” себе на користь Надала і в обмін на посаду і привілеї на минулих виборах, тож і цього разу така роль йому знову відведена.

Михайло Ратшняк цього року має підтримку нерейтингової Батьківщини яка не те що в місті не представлена але і в області тож, відтягнути голоси йому не вдасться. Але свою роль на користь Сергія Віталійовича він зіграє.

Однак, в Тернополі є достатньо достойників які можуть змінити Надала у кріслі міського голови, та про їхню роль в долі цьогорічних виборів згодом…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here