Головна Політакценти Вибори будуть в травні 2012?

Вибори будуть в травні 2012?

Чижмар Юрій

Чижмар ЮрійТе, що передвиборча кампанія до Верховної Ради негласно стартувала свідчить не лише активізація політичного життя, безліч варіантів проектів Закону «Про вибори», формування штабів кандидатів, та залучення медіа і реклами до популяризації певних людей та політичних сил, а в Тернополі це і вихід на політичну арену трохи призабутого політика-донжуана, екс-голови обласної державної адміністрації – Юрія Чижмаря. Без коментарів та оцінок якого не обходяться ключові питання, як загальнодержавного значення так і місцевого.

Якщо, до недавнього часу був затишок щодо цієї особистості в інформаційному полі Тернопілля, і його швидше пов’язували з кислотним скандалом, потім інформаційними приводом було народження дитини винуватицею скандалу Олександрою, то зовсім недавно пан Юрій почав працювати над позитивним іміджем на Тернопільщині. Від недавнього часу пан Чижмар має зустрічі з політиками різних партій, високопосадовцями і можливо буде іти від  провладної партії до Парламенту.

Можливо причиною такого швидкого проникнення в місцевий медіапростір є плани в Адміністрації Президента. За словами головного редактора гезети “Коментарі” В. Денисенка, вибори до Парламенту можуть відбутися вже в травні 2012. Розглядається дві дати, перша – шосте травня 2012, а друга – тридцяте травня, оскільки саме в цей час люди будуть хто відпочивати, хто займатиметься городами і буде зниження явки виборців на дільницях. Друга причина, чому вибори саме в травні – економічна, економічна ситуація не покращується, і МВФ не буде надавати Україні кредит.

Так чи інакше, будуть вибори в травні чи листопаді покаже час, але те що за місце в Парламенті в одному з мажоритарних округів на Тернопільщині буде боротися партитура Балоги, уродженць Закрпаття, екс-губернатор Тернопільщини Юрій Чижмар, це вже доконаний факт.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Відверта джинса проти Чижмаря.Перспективи у нього є, якщо лише піде не від ПР чи ЄЦ.

  2. Ну скільки можна брудом обливати??? Вже всім набридла сіра правда і чорна брехня. Невже українці, як і тернополяни не заслуговують на позитив, кругом одні негативи, вбивства і заказухи. Люди! Йдіть з добром і добро до вас повернеться. І згадайте пророцтво Володимира, Великого Князя Київської-Русі – хто до нас з мечем прийде, від мечі й загине!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here