Головна Політакценти Василя Фіалку після виборів “пресують” банкір і заступник Хоптяна

Василя Фіалку після виборів “пресують” банкір і заступник Хоптяна

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Желіховський та кандидат-банкір в народні депутати Володимир Клименко подали судові позови проти опозиціонера Василя Фіялки повідомляє ZN.UA.

В статті йдеться про те що в  період передвиборної агітації кандидат у народні депутати у 164-му виборчому окрузі  Василь Фіялка розміщував в районних газетах і на наметі в центрі Тернополя фото голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, його заступника Юрія Желіховський та банкіра – кандидата в народні депутати Володимира Клименка – поряд з портретами Леніна і Сталіна, а під фотографіями був напис “Біда йде у нашу хату” – семе під таким гаслом проводив свою кампанію цей епатажний політик. Желіховський та Клименко звернулися в різні суди (а їх близько 10!) з позовом про стягнення з редакцій газет і Фіялки компенсації за завдану їм моральну шкоду.

Вони оцінили свої моральні переживання, погіршення стану здоров’я внаслідок того, що були змушені захищати репутацію перед друзями та колегами по роботі, витрачаючи на це чимало часу, в 10 тис. грн. Судові розгляди не припинилися і з закінченням виборів.

Зокрема, суддя Кременецького райсуду Білосевіч за позовом Желіховський перевів всю тяжкість компенсації за моральну шкоду в розмірі 10 тис. грн тільки на відповідача Фіялку. Суддя Тернопільського міськрайонного суду Сливка, навіть не з’ясувавши, з ініціативи чи саме відповідача з’явилися “шкідливі зображення і напис” на наметі постановив стягнути з Фіялки “розумну, зважену і справедливу” компенсацію за моральну шкоду у розмірі дві тис. грн.

Також слід нагадати, що з приводу даного фото колажу Юрій Желіховський звертався до ЦВК, однак його клопотання не задовільнили

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here