Головна Політакценти Вадим Рабинович розкритикував новий закон про житлово-комунальне господарство

Вадим Рабинович розкритикував новий закон про житлово-комунальне господарство

Вадим Рабинович розкритикував новий закон про житлово-комунальне господарство – image h222 on http://kyivtime.co.ua

Новий закон про ЖКГ призведе до зубожіння українців.

Про це заявив народний депутат і лідер політичної партії «За життя» в прямому ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи проголосований в парламенті новий варіант закону про житлово-комунальне господарство.

«Нова коаліція у Верховній Раді – БПП, «Народний фронт» і «Опозиційний блок» – проголосувала за зміни в сфері ЖКГ, які приведуть до таких же вбивчих наслідків, як і «медреформа». Над нами послідовно й наполегливо ставлять експерименти з виживання. І мені страшно, що за таке голосує політична сила, яка йшла на вибори під прапором опозиційності, а тепер добиває українців разом з провладними фракціями. Це ганьба, вони не мають права називатися «Опозиційним блоком», – обурений парламентар.

Політик наводить по пунктах скандальні питання в новому законі, за який лідер партії «За життя» закликав не голосувати.

«Тепер багатоквартирний будинок як єдине ціле повністю відповідальний перед фірмою, що надає послуги ЖКГ. Один з мешканців не заплатив – інші зобов’язані компенсувати фірмі збиток. Тобто скинутися за нього. Мало того, повертається абонплата, а також вводиться плата за обслуговування, про які ще недавно ламали стільки списів і обіцяли не вводити, скасувати», – продовжує народний депутат.

За його словами, головний мінус закону про житлово-комунальні послуги – це повернення пені.

«Виходячи з положень нового закону про ЖКГ, мешканцеві, який хоча б на день затримав плату за послуги, нараховується штрафна пеня. Вона росте кожен день і може досягти 100% від вартості всіх послуг. А як бути людям, яким затримують зарплати, пенсії, не платять стипендій? А що робити пенсіонерам, коли «добавку» від держави вже за день-два з’їдять інфляція і зростання цін?», – питає нардеп.

Також, проголосувавши, депутати передали вам у власність всю сантехніку, труби, установки, котли, ремонт яких повністю ви повинні оплачувати самостійно за тарифом фірми, що надає послуги ЖКГ.

«А як же бути з тими грошима, які ми роками платили на оновлення всього цього, державі платили? А вона нам тепер все пробачила? І за все це влада штрафуватиме вас «всього лише» на 100%. Ось таке «робінгудство» держави по відношенню до своїх громадян. По-моєму, до нас повинні приїжджати чиновники з Північної Кореї, щоб переймати у наших можновладців досвід обкрадання власних громадян і закручування гайок. Люди, розплющте очі. Те, що вони витворяють – це нахабне зґвалтування цілої країни. А ми дивимося на це й терпимо», – заявив Вадим Рабинович.

На думку лідера партії «За життя», «народ України, звичайно, терплячий і добрий, але тут може і «терпець урватися» – влада послідовно знищує народ, нахабно називаючи це «реформами». Робить це з пенсіями, зі здоров’ям українців, з освітою, а ось тепер і з житлом».

«Таку владу треба міняти, поки вони остаточно не знищила не тільки економіку країни, а й взагалі її громадян. І соромно, що брехлива й лицемірна сила, що називала себе опозицією, зрадила інтереси виборців, всіх нас, пішовши на змову зі злочинною владою», – резюмував Вадим Рабинович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here