Головна Політакценти Боротьба за округи в області набирає обертів: Свобода vs Стойко

Боротьба за округи в області набирає обертів: Свобода vs Стойко

Стойко

Стойко“Свобода” не зобов’язувалася підтримувати новоспеченого керманича тернопільської організації партії “За Україну” Івана Стойка на виборах до Верховної Ради. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті ВО “Свобода”, повідмляє ЗЗ
Нещодавно в Інтернет-виданнях з’явилась інформація про те, що Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та партія “За Україну!” планують об’єднатися. Крім того, під час партійної конференції голова Бережанської районної організації “За Україну!” Нестор Колодка зазначив наступне: “Ми висуватимемо Івана Стойка по Бережанському округу. Причому спільно зі “Свободою” та “Батьківщиною”. З цими партіями у нас вже є попередні домовленості про підтримку спільного кандидата, вони готові підтримувати Івана Стойка”.
Тернопільська “Свобода” заявляє: “жодних попередніх домовленостей щодо Бережанського округу з партією “За Україну!” не було. Закликаємо наших колег виважено підходити до кожного питання та не вводити в оману виборців”.
При цьому в заяві зазначено, що всеукраїнське об’єднання “Свобода” розглядає “За Україну!” як своїх потенційних союзників та однодумців та готове виходити зі спільною узгодженою позицією та простягнути руку допомоги. Втім, на думку “свободівців”, опозиція має йти на парламентські вибори 2012 року трьома колонами.
“Мова йде про ті опозиційні політичні сили, які сьогодні мають найбільшу підтримку в суспільстві і реально можуть подолати 5% виборчий бар’єр, але при цьому представляють різні ідеологічні напрямки – націоналістична “Свобода”, соціал-демократична “Батьківщина” та ліберальний “Фронт Змін”, – зазначають у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here