«Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «УДАР» об’єдналися
 Зїзд партій Солідарність та УДАР«Сьогодні не час для  вияснення стосунків  та політичних маніпуляцій, адже ворог робить ставку на дестабілізацію ситуації в Україні. Чим більше чвар та хаосу вдасться посіяти московським посіпакам, тим слабшими ми будемо, а цього допустити не можна», – заявив під час З’їзду партій «Солідарність» та «УДАР» Президент України Петро Порошенко.
Також він зазначив, що зараз в Україні зареєстровано 235 партій і це робить нашу державу рекордсменом у Європі.

«При цьому у мене немає жодного сумніву в тому, що багато політичних сил,  маючи майже однакові програми, існують окремо лише через гетьманські амбіції їх лідерів», – підкреслив Глава держави.

Опісля більшістю голосів було прийняте рішення про об’єднання «Солідарності» та «УДАРу» в одну політичну силу.

  «Щоб здійснити реальні зміни в державі потрібно, аби Президент, Верховна Рада, Уряд та виконавча влада на місцях діяли злагоджено, – наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Микола Люшняк.  – Однак в українському політикумі, на жаль, і досі діє практика «перетягування канатів». Тому допоки між політиками та чиновниками не буде порозуміння, говорити про швидкі істотні зміни буде складно».

За словами народного депутата України від Партії « Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олега Барни, тим  політикам, котрі в часі війни сіють хаос в нашій державі, ворог може лише подякувати.

«Крім того, що нас атакує зовнішній агресор – Росія, чимало псевдо- патріотів, прикриваючись національними гаслами,  дестабілізують ситуацію ще й у Києві. «П’ята колона» не спить. І замість того, щоби всі свої сили спрямувати на боротьбу з ворогом на фронті, в тилу знаходяться щурі, які починають розхитувати державу з середини. Тому зараз у демократичних правоцентристських партій  є один шлях – об’єднання.  Один у полі не воїн, тим паче, коли це – поле бою», – підкреслив Олег Барна.
Категорії: Політакценти

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: