Головна Політакценти «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «УДАР» об’єдналися

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «УДАР» об’єдналися

 Зїзд партій Солідарність та УДАР«Сьогодні не час для  вияснення стосунків  та політичних маніпуляцій, адже ворог робить ставку на дестабілізацію ситуації в Україні. Чим більше чвар та хаосу вдасться посіяти московським посіпакам, тим слабшими ми будемо, а цього допустити не можна», – заявив під час З’їзду партій «Солідарність» та «УДАР» Президент України Петро Порошенко.

Також він зазначив, що зараз в Україні зареєстровано 235 партій і це робить нашу державу рекордсменом у Європі.

«При цьому у мене немає жодного сумніву в тому, що багато політичних сил,  маючи майже однакові програми, існують окремо лише через гетьманські амбіції їх лідерів», – підкреслив Глава держави.

Опісля більшістю голосів було прийняте рішення про об’єднання «Солідарності» та «УДАРу» в одну політичну силу.

  «Щоб здійснити реальні зміни в державі потрібно, аби Президент, Верховна Рада, Уряд та виконавча влада на місцях діяли злагоджено, – наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Микола Люшняк.  – Однак в українському політикумі, на жаль, і досі діє практика «перетягування канатів». Тому допоки між політиками та чиновниками не буде порозуміння, говорити про швидкі істотні зміни буде складно».

За словами народного депутата України від Партії « Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олега Барни, тим  політикам, котрі в часі війни сіють хаос в нашій державі, ворог може лише подякувати.

«Крім того, що нас атакує зовнішній агресор – Росія, чимало псевдо- патріотів, прикриваючись національними гаслами,  дестабілізують ситуацію ще й у Києві. «П’ята колона» не спить. І замість того, щоби всі свої сили спрямувати на боротьбу з ворогом на фронті, в тилу знаходяться щурі, які починають розхитувати державу з середини. Тому зараз у демократичних правоцентристських партій  є один шлях – об’єднання.  Один у полі не воїн, тим паче, коли це – поле бою», – підкреслив Олег Барна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here