Головна Політакценти Блок Петра Порошенка “скуповує” голоси у Фейсбук?

Блок Петра Порошенка “скуповує” голоси у Фейсбук?

Проти кандидатів від політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” конкуренти почали застосовувати так звані “чорні” технології.

Від імені одного з кандидатів, волонтера АТО Михайла Жирівського, невідомі особи пропонують “продати” свій голос. Про це молодий політик написав в себе на “Фейсбуці” (скрін).

Zhyr
Рекламні конструкції з агітацією іншого кандидата, мецената та благодійника Сергія Мельника, були розтрощені невідомими в ніч на 16 жовтня.

IMG_4194

А 17 жовтня від рук політичних вандалів постраждав офіс обласної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

12170310_781599805282742_1773117951_n

“По всіх виявлених випадках хуліганства проти наших кандидатів ми в уставноленому порядку звернулися до правоохоронців та вимагатимемо знайти та покарати винних, – коментує ситуацію керівник секретаріату Володимир Дзудзило. – А у випадку з Михайлом Жирівським ми повинні памятати, що йдеться про кримінальний злочин, яким є “підкуп виборців”.

Нагадаємо, що команда Президента представлена всіма кандидатами до Тернопільської міської та обласної рад і має свого представника на посаду міського голови Тернополя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here