Головна Політакценти «Блок Петра Порошенка» веде до влади молодь

«Блок Петра Порошенка» веде до влади молодь

TxPKSgii_PM«Перезавантаження» влади має розпочатись із входження до Верховної Ради України та владних структур молодих, прогресивних людей. На місця усіх тих, хто раніше служив Януковичу, мають прийти люди з новими ідеями та свіжим баченням.  Тільки так ми зможемо зламати стару систему та досягти якісних змін в державі, – переконаний координатор Молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»  Андрій Копачівський.

За його словами, на жаль, більшість політичних сил, які балотуються до Верховної Ради, лише констатують про «нові», а тим паче молоді лиця у своїх лавах. Переглянувши список «Блоку Петра Порошенка», можна переконатися, що одна третя його складу – молоді люди. Разом з тим кожен з  них має певний управлінський досвід, а також знає про проблеми  молоді.

«Радний міського голови Києва Віталія Кличка Дмитро Білоцерковець, молодий політик з Донецька Єгор Фірсов –  вони молоді та перспективні, а тепер з підтримкою українців зможуть отримати повноваження, щоби  втілювати свої проекти та ініціативи в реальність, – продовжив Андрій Копачівський. –  Як взагалі можна було вирішувати молодіжні проблеми, коли в парламенті сиділи ті, хто до молоді давно не мають ніякого відношення!? Всі говорять про те, що до влади потрібно допустити молодих людей, але лише партія «Блок Петра Порошенка»  дає їм такий реальний шанс».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here