Головна Політакценти Без посилення фіскального тиску та збільшення бази оподаткування: «УДАР Віталія Кличка» запропонував,...

Без посилення фіскального тиску та збільшення бази оподаткування: «УДАР Віталія Кличка» запропонував, як допомогти підприємцям

Згідно з даними бізнес-омбудсмена Марчіна Свенчицького, кількість скарг від підприємців на порушення державних органів у липні-вересні 2021 року збільшилася на 20% порівняно з показником за другий квартал-2021.

На цю ситуацію відреагував «УДАР Віталія Кличка». У партії вважають, що влада має позитивними стимулами для підприємців покращувати бізнесклімат в країні, а не розпіареними пустими проектами на кшталт «інвестнянь».

Українській владі задля поліпшення бізнесклімату в країні не потрібно «вигадувати велосипед» та називати цю діяльність «інвестнянями». Для початку потрібно відмовитися від згубних для бізнесу ініціатив, що посилюють фіскалізацію та зарегульованість бізнесу. Яскравим прикладом цього став скандальний законопроєкт 5600, що атакує український бізнес та середній клас українців, – кажуть в «УДАРі Віталія Кличка».

«Ударівці» переконані, що покращення бізнесклімату в країні, а відтак – зростання економіки можна і потрібно досягати іншими заходами, без посилення фіскального тиску, без збільшення бази оподаткування.

Йдеться про заходи стимулювання, а саме: встановлення рівних податкових правил для всіх, без пільг для великого бізнесу. Адміністрування податків та підприємницької діяльності загалом має бути прозорим та зрозумілим; вдосконалення антимонопольного законодавства та налагодження ефективної роботи АМКУ, без врахування «особливих інтересів великого бізнесу»; завершення судової реформи і встановленням однакових справедливих правил для всіх; дотримання своїх зобов’язань перед інвесторами, зазначили в «УДАРі Віталія Кличка».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here