Головна Політакценти “Батя – я стараюсь”, або Як “комсомолка” Надя брехала

“Батя – я стараюсь”, або Як “комсомолка” Надя брехала

1891042_747105398662876_504212327_nУ минулі вихідні в Харкові відбувся захід під помпезною назвою “з’їзд представників первинних організацій Партії регіонів”. Планувалося, очевидно, щось на кшталт сєвєродонецького шабашу 2004 р., а насправді вийшов такий собі “з’їздик КПРС” часів “розвинутого застою” з георгіївськими стрічками, червоними зірками. Тому навіть повідомлення про формування так званого “Українського фронту” якось загубилося і враження не справило.
Перші скрипки на цьому шабаші грали знані українофоби Добкін, Царьов та Кернес. Основну масовку складали депутати-“регіонали” районних та міських рад Сходу та Півдня України. Тим несподіваніше було побачити в залі табличку з написом “Тернопольская область”, причому її було продемонстровано на всіх центральних телеканалах, натякаючи тим самим на те, що на “з’їзді” були і делегати із Західної України. Очевидно, представники сусідніх з Тернопіллям областей, якщо й були на “мєропріятії”, то намагалися свою присутність не афішувати, а ось “наші” були в перших рядах.ZXqUYeRugt4
Як з’ясувалося згодом, “спецзагін” із Тернопілля складали дружина голови Тернопільської ОДА, екс-голова Гусятинської райради, за відставку якої нещодавно проголосували місцеві депутати, Надія Хоптян та її партійна гусятинська свита — Руслан Мостовий, який нещодавно очолив обласне управління охорони здоров’я, перший заступник голови Гусятинської РДА Марія Гайдук та начальник районного управління агропромислового розвитку Петро Марків.
Не дивно, що Добкін навіть запросив Надію Хоптян на сцену, передумовивши її виступ зауваженням, що навіть у такі важкі часи на Тернопільщині є віддані Партії регіонів люди, за допомогою яких вони невдовзі планують “навадіть парядок” на Заході України. А далі був печерний виступ Надії Хоптян, який у кращих традиціях “регіоналів” складався із відвертої брехні, лукавства та фальсифікацій. Ставку було зроблено на підлабузництво: мовляв, ви тут такі потужні, сміливі та розумні, а ми там забиті та потребуємо допомоги, тож прийдіть і визволіть нас. У своєму виступі Хоптяниха назвала Януковича “батьком, який піклується про народ, як про своїх дітей”, тих, хто стоїть на Майдані, — “радикалами” і “дурнями, яких вдвічі жаль”, а тернополян — “нечистю”. Позичивши очі в Сірка, комсомолка Надя безсоромно брехала, що тих, хто виходить на Майдан, на Тернопіллі не більше 1% від населення області, а ось справді думаючих людей — держслужбовців, лікарів, вчителів — у нас залякують і не дають права висловити свою думку.
Собаче завивання Хоптянихи церберам Януковича, звісно, сподобалося, її довго купали в бурхливих оваціях, вона стала своєрідною родзинкою “з’їзду”, чи то б пак, українофобського антинародного шабашу. Згодом “гордівливу (читай: брехливу) тернополянку” в одній із соціальних мереж процитував навіть Царьов, щоправда, переплутавши прізвище з Хоптян на Ковтян. Та цим, очевидно, вона не переймається, адже якщо голова ОДА нещодавно заявив, що повіситься, якщо йому накаже президент, то що варто його дружині заради корита від Януковича “ковтнути” совість і навіть змінити прізвище?
Не вкладається в голові: і як тільки таких виродків земля українська носить?..

Дмитро Звіробій, НОВА Тернопільська газета

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here