Головна Політакценти «Батьківщина» на Тернопільщині звинувачує в своїх проблемах Президента

«Батьківщина» на Тернопільщині звинувачує в своїх проблемах Президента

batkivschinaНаближаються перевибори до Верховної Ради. З кожним днем політичні сили, котрі бояться втратити місця в парламенті вигадують нові методи як вберегти мандати. Відтак, вдаються до будь-яких методів, застосовуючи не найчесніші методи.

Відтак, на сайті тернопільського осередку партії «Батьківщина» оприлюднили суб’єктивний матеріал з ефіру одного із місцевих радіо. Голова Тернопільської обласної організації «Батьківщина» Василь Деревляний у формі звинувачень і неаргументованих заяв критикує дії Президента України Петра Порошенка.

«Петро Порошенко дав доручення своїй адміністрації позбавити керівних посад представників партії ВО «Батьківщина» – заявляє депутат Деревляний. Таке висловлення політика суперечить реальності: в Тернопільській області влада була і залишається зосереджена в руках партій «Свобода» і «Батьківщина».

Факти засвідчують:  перший заступник голови тернопільської ОДА – Іван Крисак, п’ять заступників голів районних адміністрацій, чотири голови районних рад, низка міських голів – і це ще неповний перелік посад, які займають члени партії «Батьківщина» в області. Зокрема, управління Держкомзему також очолює представник цієї політичної сили.

За час президенства Петра Порошенка жодна людина з ВО «Батьківщина» своє робоче не втратила. Тож заяви очільника обласної організації партії є спробою зняти з себе відповідальність на стан справ в області, з якими не справляються члени партії.

Представники партії «Блоку Петра Порошенка» в тернопільському осередку звертаються до членів ВО «Батьківщина» з проханням не займатись популізмом і поливанням бруду в цей непростий теперішній час.

  • Перш ніж звинувачувати адміністрацію Президента в тому, що членів «Батьківщини» на Тернопільщині, начебто, хтось прагне позбавити керівних посад, нехай продемонструють, що вони зробили на своїх місцях. Зараз треба вирішувати важливі для області питання, а не займатись дешевим чорним піаром. Наближаються вибори і тільки люди в праві визначити кому надати свою довіру, а хто її не заслуговує, – коментує ситуацію представник штабу партії Президента Степан Барна.

Нагадаємо, що тернопільський осередок партії «Батьківщина» ще перед президентськими виборами займався випуском газет із зведенням наклепів про кандидатів на пост Президента. Тож, така поведінка перед виборами до Верховної Ради є вже звичною, для партії, стратегією.

Тернопільський осередок партії «Блок Петра Порошенка»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here