Головна Політакценти Батьківщина замахнулася на 122 мажоритарних округи

Батьківщина замахнулася на 122 мажоритарних округи

батьківщина
Фото, РИАновости
батьківщина
Фото, РИАновости

Партія «Всеукраїнське об’єднання» Батьківщина «має намір вмсунути 112 кандидатів у депутати Верховної Ради по мажоритарних округах на виборах 2012 року.

Про це заявив народний депутат, член фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Іван Кириленко на прес-конференції в Миколаєві.

«Якщо говорити конкретно, то по 112 округам», — сказав він.

За словами Кириленка, квоти по округах вже розподілені серед партій «Комітету опору диктатурі».

Нардеп заявив, що будуть створені окружні штаби, очолювати які будуть кандидати в депутати.

Він заявив, що «Батьківщина» не буде шукати самовисуванців на округах під час виборів.

«А шукати якихось самовисуванців, або якось підстраховуватися ще, ми не станемо Інакше, нас відразу на цьому вирахують.», — Сказав він.

Кириленко вважає, що перемога опозиції на парламентських виборах можлива при висуненні на мажоритарних округах єдиного кандидата від об’єднаної опозиції.

Нагадаємо, екс-прем’єр-міністр, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко виступає за публічне обговорення кандидатів в депутати Ради по мажоритарних округах від її партії.

Політичні партії, що входять в «Комітет опору диктатурі», створили робочу групу з формування єдиного списку кандидатів в депутати Ради по мажоритарних округах на вибори в 2012 році.

«Комітет опору диктатурі» був створений 8 серпня. До його складу увійшли: Європейська партія, Партія захисників вітчизни, партія «Народна Самооборона», «Всеукраїнське об’єднання» Батьківщина «,» Реформи і порядок «,» Громадянська позиція «,» Наша Україна «,» Народний рух Україна «і» Фронт змін «, партія» Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Українська соціал-демократична партія.

22 листопада «Громадянська позиція» вирішила вийти з об’єднання з причини підтримки окремими опозиційними партіями, що входять в об’єднання, дій влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here