Барна передрікає синьо-жовту революцію на Красній площіdj1XbB1Okv8З кожним днем зменшується кількість громадян Росії, які підтримують військове вторгнення російських найманців та кадрових військових на територію України. Якщо станом на червень цього року 40% населення Росії підтримувало цей «кремлівський» сценарій, то сьогодні рівень підтримки впав до 5%. 

Про це повідомив депутат тернопільської обласної ради Степан Барна у своїй авторській радіопрограмі «Насправді», розмовляючи з гостем студії депутатом міської ради Романом Заставним.

Політики поділяють думку, що інформаційні провокації російської влади отримують гідний опір у вигляді особистого спілкування росіян з українцями. Офіційно відомо, що 5 млн. громадян Російської Федерації, які родом з України або мають в нашій державі родичів, друзів чи бізнес-партнерів, не підтримують курс Володимира Путіна щодо анексії Криму та його допомогу сепаратистам на східному кордоні України.

“Незважаючи на контрольований інформаційний простір Росії, комунікація на особистісному рівні з родичами і близькими дає можливість розпочати наступну, так звану, «кольорову  революцію». І цього разу – в Росії. Соцопитування показують, що переконання українцями своїх  близьких і знайомих в РФ дають позитивні результати. Люди перестають сліпо довіряти своїм телевізійним новинам, цікавляться інформацією з достовірних ресурсів, а смерть російських строковиків стала холодним душем для їхніх матерів”, – підкреслює Степан Барна.

Спостерігається тенденція пожвавлення в діяльності української діаспори в Росії. Цей факт засвідчують численні флеш-моби і акції в підтримку нашої держави. Фарбування мостів, символів СРСР у жовто-блакитний колір набирає обертів. Вивішують український стяг у Санкт-Петербурзі, спалахують акції в Сибіру, Москві – усе це демонструє підтримку, вже навіть не з боку українців, а самих росіян.

Аналітики пророкують можливість виникнення «кольорової революції». Очікують, що розпочнеться вона з мирної підтримки України жовто-блакитною символікою, а, найвірогідніше, закінчиться усуненням режиму правління теперішнього президента Володимира Путіна.

“Це буде синьо-жовта революція в Росії, яка увінчається падінням імперського режиму двох кремлівських кардиків”, – переконаний Степан Барна.

команда “Солідарності” в Тернопільській області
Категорії: Політакценти

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: