Головна Політакценти Барна передрікає синьо-жовту революцію на Красній площі

Барна передрікає синьо-жовту революцію на Красній площі

dj1XbB1Okv8З кожним днем зменшується кількість громадян Росії, які підтримують військове вторгнення російських найманців та кадрових військових на територію України. Якщо станом на червень цього року 40% населення Росії підтримувало цей «кремлівський» сценарій, то сьогодні рівень підтримки впав до 5%. 

Про це повідомив депутат тернопільської обласної ради Степан Барна у своїй авторській радіопрограмі «Насправді», розмовляючи з гостем студії депутатом міської ради Романом Заставним.

Політики поділяють думку, що інформаційні провокації російської влади отримують гідний опір у вигляді особистого спілкування росіян з українцями. Офіційно відомо, що 5 млн. громадян Російської Федерації, які родом з України або мають в нашій державі родичів, друзів чи бізнес-партнерів, не підтримують курс Володимира Путіна щодо анексії Криму та його допомогу сепаратистам на східному кордоні України.

“Незважаючи на контрольований інформаційний простір Росії, комунікація на особистісному рівні з родичами і близькими дає можливість розпочати наступну, так звану, «кольорову  революцію». І цього разу – в Росії. Соцопитування показують, що переконання українцями своїх  близьких і знайомих в РФ дають позитивні результати. Люди перестають сліпо довіряти своїм телевізійним новинам, цікавляться інформацією з достовірних ресурсів, а смерть російських строковиків стала холодним душем для їхніх матерів”, – підкреслює Степан Барна.

Спостерігається тенденція пожвавлення в діяльності української діаспори в Росії. Цей факт засвідчують численні флеш-моби і акції в підтримку нашої держави. Фарбування мостів, символів СРСР у жовто-блакитний колір набирає обертів. Вивішують український стяг у Санкт-Петербурзі, спалахують акції в Сибіру, Москві – усе це демонструє підтримку, вже навіть не з боку українців, а самих росіян.

Аналітики пророкують можливість виникнення «кольорової революції». Очікують, що розпочнеться вона з мирної підтримки України жовто-блакитною символікою, а, найвірогідніше, закінчиться усуненням режиму правління теперішнього президента Володимира Путіна.

“Це буде синьо-жовта революція в Росії, яка увінчається падінням імперського режиму двох кремлівських кардиків”, – переконаний Степан Барна.

команда “Солідарності” в Тернопільській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here