Головна Політакценти Барна має ким замінити команду побратимів Сиротюка

Барна має ким замінити команду побратимів Сиротюка

IMG_0700Новий президент призначатиме нових представників владної вертикалі у регіонах, зокрема, прогнозують зміни і в Президентській вертикалі на Тернопільщині. Однак чи до реформи місцевого самоврядування чи після покаже час.

Старі, тобто чинні нині голови обласних адміністрацій заметушилися – не всі з них морально готові залишити місця. Призначені ж бо буквально по кілька тижнів тому і щойно тільки почали входити у смак. Хто керуватиме Галичиною тепер?
За Олега Сиротюка політики раптом заговорили як про доброго господарника, однак громада наразі не бачить цій тезі вагомого підтвердження, – пише zbruc.eu.
Тернопілля в помаранчевий і постпомарачевий період підтримувало на президентських і парламентських виборах або Віктора Ющенка, або Юлію Тимошенко — ключових персон революції 2004-го. Коли патріотичні настрої обох політсил вивітрилися, а їхню естафету перейняла “Свобода”, тернополяни взялися голосували за неї. В результаті усі ключові посади у області «свободівці» і зайняли. Нині ж лідер націоналістів Олег Тягнибок вже не фігурує у верхній частині списку улюбленців місцевої публіки. Тернопілля особливо палко підтримало на президентських виборах Петра Порошенка. Отже, ситуація тут із владою мала би змінитися кардинально. Але такі сподівання можуть виявитися марними…
Ще під час представлення керівництва виборчого штабу Порошенка на Тернопіллі його очільники говорили, що в разі перемоги, владу в області ділитимуть між «УДАРом» та командою «шоколадного короля». В останні дні позиція штабістів дещо видозмінилася.
Нині Тернопільську обласну адміністрацію очолює «свободівець» Олег Сиротюк і, за словами керівника виборчої кампанії Порошенка в Тернопільській області Степана Барни, з високою долею ймовірності залишиться на цій посаді «якщо зарекомендує себе як фаховий менеджер». Наразі «свободівець» ще не встиг себе проявити в цьому амплуа, однак має ще час. В іншому випадку є люди, які зможуть його замінити. Степан Барна прізвищ не називає, а обмежується багатозначним “кадри є”.
Очільник прес-служби адміністрації, «свободівець» Костянтин Красовський впевнено заявляє — зміни керівництва ОДА не буде, бо Олег Сиротюк добре виконує всі обов’язки. Та й громадськість, на думку керівника прес-служби, буде проти нової кандидатури.
Натомість комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик застерігає: призначення — призначенням, але у випадку появи нового керівника області Самооборона буде аналізувати його попередню діяльність, проводити «внутрішню перевірку» й у випадку появи сумнівних фактів звертатиметься до президента з проханням відреагувати. Новий очільник адміністрації, на думку Івана Ковалика, повинен пройти схвалення Майдану області. Однак пропонувати свою кандидатуру самооборонівці не збираються – стверджує у своєму дослідженні журналіст zbruc.eu.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here