Головна Політакценти Барна знову змінив назву партії

Барна знову змінив назву партії

solidarn_2Вчора президентська партія Солідарність змінила не лише назву, але  і очільника. До вчорашнього дня її очолював відомий чортківчанин, кум президента Пера Порошенка Юрій Стець. Онак було прийнято рішення про зміну керівника – ним став Юрій Луценко, а почесним головою «блоку імені себе» Петро Порошенко.

На зїзді Тернопільщину представляв  відомий в громадський та політичний діяч Степан Барна керівник обласної організації ВО “Солідарність”. Однак за іронією долі  третя назва партії яку змінив політик спочатку була “Наша Україна”, потім координатор громадського прректу “За Україну”, потім був “Фронт змін” та координація проекту “Третя республіка”, а вчора Степан Степанович вступив в “Блок Петра Порошенка”. 

Нагадаємо, що на останніх президентських виборах Степан Барна був керівником виборчого штабу Порошенка та всіляко пропагував тернополян підтримати кандидатуру Петра Олексійовича 25 травня.

Предбачається що до президентського блоку приєднається вісім політичних проектів, які на даний час розпочав реалізовувати Президент, руками різних політиків та громадських діячів.

1 коментар

  1. Барна в пошуку…. виходу з лабіринту. Хлоп блукає і надється на чудо, Пристав до ждів бо більше нема до кого. Керують реально жиди, значить корито в їх розпорядженні і Барна пре до корита. Хай щастить тобі хлопе Барна отримати бодай щось від жидів в нагороду за твоє перекінщицтво.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here