Головна Політакценти Апостол роздає виборцям окуляри щоб ті краще бачили

Апостол роздає виборцям окуляри щоб ті краще бачили

10177493_749286715143626_4635658544127626245_nЦього тижня в с. Дарахів Теребовлянського р-н. Тернопільської обл. знову намагались купити людей черговою подачкою від Апостола М. В., який іде по мажоритарному округу № 166 від партії “Батьківщина.”

“Привезли лікарів і перевіряли людям зір та роздавали безкоштовно при потребі окуляри і обов’язково агітаційні матеріали.
Я не розумію!!!! Вони що знущаються??? Мені показалось, чи їхня акція носить цілеспрямований символічний характер, чи це чисто по їхній же дурості. Мовляв: “Люди ви сліпі, а я крастиму і далі. Голосуйте за мене”.
Декілька тижнів раніше відмітилась у тому ж селі партія “Заступ”, яка роздавала у місцевій школі канцелярське приладдя дітям і як це прийнято в комплекті із агітацією!
Люди вас купляють за безцінь!!!!!!! Це відверта зневага!!!!
Не терпи, як зустрінеш “гречкосія” – люструй його в мусорному баку , або купі гною!!!!!!!!!!!!!!!” пише виборець Viktor Korbetsky

1 коментар

  1. партія Батьківщина апостола вже давно каструвала ой люструвала і виключила з партії так шо він продався народному фронту яйценюка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here