Головна Політакценти Апостола Деревляний вигнав, чи той сам пішов?

Апостола Деревляний вигнав, чи той сам пішов?

0000nezalegnosti_750Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що між низкою членів партії «Батьківщина» і її більшістю на чолі з лідером виникли розбіжності щодо деяких питань, зокрема йдеться про нардепа із Тернопільщини, якого нещодавно виключили? з лав партії Батьківщина Михайла Апостола. Про це Аваков написав у своєму «Фейсбуці». 

За словами Авакова, суперечки виникли на засіданні політради партії і стосувалися дострокових парламентських виборів і формату участі у них «Батьківщини». Арсен Аваков розповів, що сам залишив засідання політради дочасно.

З його слів також випливає, що аналогічну до його позицію зайняла також низка інших членів партії. «Хто пішов? Турчинов, Яценюк, Аваков, Денисова, Петренко, Гриневич, Головко, Матейченко, Пашинський, Парубій, Пишний, Бурбак, Хміль, Апостол, Ємець, Лунченко», – написав він.

«Що далі? Будемо відстоювати, будувати Україну – вільну й щасливу. Нехай із різних позицій, але разом!» – додав Арсен Аваков.

Водночас у відповідь на уточнююче запитання користувача «Фейсбук», чи вийшов із партії сам Аваков, міністр відповів, що «поки ні».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here