Головна Політакценти Автомайдан заявив про свою аполітичність

Автомайдан заявив про свою аполітичність

10414399_829762893719371_4927705888450860514_nВсеукраїнське об’єднання “Автомайдан” є аполітичною громадською організацією та на позачергових виборах до парламенту не підтримує жодну політичну силу та жодного кандидата.
– Всі заяви від нашої громадської організації про підтримку тієї чи іншої політсили, кандидата є ні чим іншим, як спробою спекуляції іменем ВО “Автомайдан”, – заявив голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Та втягуванням незалежного громадського об’єднання у політичні інтриги. А також спробою заробити політичні бонуси на імені нашої громадської організації.
Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» закликають тернополян прийти на вибори 26 жовтня та віддати свій голос за гідних кандидатів.
– Ми залишаємо за собою право поширювати інформацію про зловживання, спроби підкупу виборців, корупційні схеми, незаконні діяння та статки кандидатів, – запевнив Ігор Василів. – Також – про зв’язок кандидатів в народні депутати зі «старою», злочинною владою часів Януковича та інформацію про технічних кандидатів.
Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» закликає усі політичні сили провести вибори чесно, не застосовуючи брудних технологій.
– У ці вихідні, в ніч з суботи на неділю, у с. В. Гаї наші активісти затримали нечистих на руку ділків, які на агітаційних плакатах одного з кандидатів ліпили аркуші з інформацією образливого змісту, – пояснив Ігор Василів. – Одразу ж викликали правоохоронців, які зафіксували порушення.

1 коментар

  1. а пару годин тому в Фейсбуці заявиви, шо підтримує Ковалика як поплічника по Майдану. І правильно, майданівці мають бути разом, майданівців до влади!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here