Головна Події Тернопільський губернатор і День Соборності відзначить в володіннях дружини

Тернопільський губернатор і День Соборності відзначить в володіннях дружини

Хоптян

ХоптянНа Тернопільщині День Соборності та Свободи України відзначать зустріччю на межі Тернопільської та Хмельницької областей.  Про це ЗІКу повідомив начальник управління культури Тернопільської ОДА Григорій Шергей.

«22 січня о 13.00 на межі Тернопільської та Хмельницької областей відбудеться зустріч офіційних делегацій двох регіонів та творчих колективів. Буде проведено урочисті збори громадськості за участю депутатів місцевих рад, керівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, представників об’єднань громадян в усіх населених пунктах області», – розповів Григорій Шергей.

Муніципальний духовий оркестр, прапороносці з Державним прапором України та районів, дівчата в національних строях з короваями, керівники Тернопільської та Хмельницької області, учасники аматорських художніх колективів зустрінуться на мості через Збруч, демонструючи тим самим єднання українського народу.

Крім того, 22 січня в області заплановано оформити тематичні виставки, експозиції в бібліотеках, музеях, архівах та провести тематичні вечори, виховні години в навчальних закладах та закладах культури області, присвячені пам’ятним подіям історії Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки.

Заплановано підняття Державного Прапора України на адміністративних приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

А розпочнуться урочистості 20 січня о 16.00 в Палаці культури «Березіль» ім. Л.Курбаса, де відбудеться творчий звіт мистецьких колективів Тернопільської обласної філармонії за участю представників органів місцевої влади, громадських і релігійних організацій, політичних партій, науковців з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Того ж дня відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків борцям за незалежність України.