Головна Події Голова ОДА став студентом?

Голова ОДА став студентом?

Фірташ хоптян
Будем будувать парник....
Фірташ хоптян
Будем будувать парник....

Перебуваючи з робочою поїздкою на Борщівщині голова облдержадміністрації ознайомився з  діяльністю Борщівського агротехнічного коледжу.

Цей навчальний заклад готує за денною та заочною формою навчання фахівців із шести спеціальностей.

В коледжі здобувають освіту близько 1000 студентів, які мають можливість набути 15 робітничих професій. Також на базі навчального закладу діє Регіональний навчально-практичний центр, в якому пройшли практичну підготовку майже 3000 слухачів.

У закладі функціонують лабораторії на базі навчально-виробничого господарства, земельні угіддя становлять 490 га, машинно-тракторний парк налічує 29 одиниць техніки.

Спілкуючись із викладачами та студентами коледжу, голова обласної державної адміністрації наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу Тернопільщини.

Він зазначив, що минулого року аграрний сектор області показав добрі результати роботи – вироблено валової продукції сільського господарства на суму 3,7 млрд. грн. і приріст виробництва до попереднього року склав 25%.

Валентин Хоптян також зупинився на планах щодо нарощування в області виробництва сільськогосподарської продукції, її переробки та збереження.