Головна Події Німеччина видасть Україні київського чиновника

Німеччина видасть Україні київського чиновника

Олексій евнах
Олексій евнах
Олексій евнах
Олексій евнах

Суд німецького міста Вайнштрассе ухвалив рішення про екстрадицію глави земельної комісії Київради Олексія Євлаха.

Про це газеті  розповіла його дружина Валентина.

“Поки що точна дата екстрадиції мені не відома, як і адвокатам Олексія. Але рішення про це вже прийнято німецьким правосуддям”, – сказала він.

Видання зазначає, що “Євлах дуже багато знає про те, хто, кому і за якими схемами виділяв землю, і дуже ймовірно, що він захоче співпрацювати зі слідством”.

Крім того, Валентина Євлах заявила, що зараз її чоловік знаходиться у СІЗО Вайнштрассе, а не у в’язниці для нелегалів, як говорили раніше.

“Олексій у СІЗО. І якщо можна так сказати про в’язницю, умови там нормальні. У камері він не один, і користуватися телефоном, інтернетом і телевізором йому заборонено. Але претензій до німецької влади з приводу умов його утримання в мене немає”, – сказала вона.

За весь цей час Валентина Євлах бачилася з чоловіком не часто. “Побачення дозволені два рази на місяць по півгодини, і лише останнього разу ми спілкувалися годину. Ми говорили лише про сімейні справи”, – розповіла вона.

Як відомо,  Він перебував у міжнародному розшуку й був затриманий на підставі рішення Печерського суду. Депутата його обвинувачують у злочині, що завдало шкоди на суму 10 мільйонів грн.

Слідство вважає, що він – один з учасників корупційних земельних схем у Київраді.