Головна Події Десять свободівців помагають росіянам знімати Путіна

Десять свободівців помагають росіянам знімати Путіна

На московський мітинг проти фальсифікацій на виборах прийшли з десяток свободівців. Активісти української діаспори Москви, а також з десяток представників ВО “Свобода” взяли участь у ході “За чесні вибори”, передає ТСН

Про це повідомив почесний голова “Об’єднання українців Росії” Валерій Семененко.

“З московської діаспори було мало людей, нас було десь вісім осіб. Ми були з українським прапором, до нас підходило багато росіян з українським корінням та висловлювали підтримку. Я не скажу, що діаспора активно підтримала, люди бояться”, – сказав він.

Семененко сподівається, що участь діаспорян сприятиме послабленню тиску на українські організації Росії. При цьому він запевнив, що не боїться переслідувань з боку російської влади, адже все, що можна було зробити вона (влада РФ – ред.) вже зробила.

“Участь діаспори в опозиційному мітингу нічим не загрожує. Більше ніж російська влада вже зробила не буде – переслідувала Бібліотеку української літератури, зарила Федеральну національно-культурну автономію українців Росії”, – сказав він.

Та додав, що нічого страшного в тому, що українці Росії теж вимагають чесних виборів, немає. Водночас, він зауважив, що побачивши український прапор до них підійшла група представників ВО “Свобода” у кількості близько 10 осіб, які прибули на мітинг з України. Як повідомлялося раніше, у суботу в Москві пройшло кілька масових мітингів, які загалом, за оцінкою МВС, зібрали майже 200 тисяч людей. За даними ГУ МВС, у мітингу на підтримку прем’єра РФ Володимира Путіна “Нам є, що втрачати” на Поклонній горі взяли участь 138 тисяч осіб при заявлених 15 тисячах.

На Болотяній площі, де проходив мітинг “За чесні вибори”, зібралося до 36 тисяч осіб, повідомили в поліції. Водночас, організатори цього мітингу заявляли про 120 тисяч людей.