Головна Події Боберський отримав сувеніри від імпортних українців

Боберський отримав сувеніри від імпортних українців

Зокрема, сьогодні, десятого квітня 2012 року відбулася зустріч заступника голови Тернопільської обласної ради Олега Боберського із головою Української Національної Ради Української Національної меншини в Сербії Йозом Сануном та заступником голови УНР Михайлом Кржачеком. 

Упродовж кількох останніх років співпраця Української Національної Ради Української Національної меншини в Сербії з Тернопільською обласною радою є досить успішною та результативною. Так, делегація обласної ради, у складі якої був заступник голови обласної ради Олег Боберський, у 2009 році побувала у Сербії з культурно-просвітницьким візитом та відвідала парламент(скупщину) Воєводини. А у 2007 році було підписано Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною радою, облдержадміністрацією та Української Національною Радою Української Національної меншини в Сербії. Результатом цього стали візити дитячих та дорослих груп сербів українського походження на Тернопільщину, в тому числі для вивчення рідної мови, а також участь аматорських художніх колективів нашого краю у фестивалі української культури «Калина» в Сербії. Цьогоріч, у вересні, відповідно до програми співробітництва із закордонними українцями до нас приїде доросла група сербів. Їм будуть запропоновані різноманітні екскурсії за програмою «Слідами наших предків». Також розглядається можливість організації наступного року літньої школи українознавства для сербських дітей. Надзвичайно зацікавлені сербські танцювальні та пісенні колективи у фестивалях народної творчості, якими так багате Тернопілля.

Вітаючи сербських гостей заступник голови обласної ради Олег Боберський наголосив на необхідності подальшого розвитку та поглибленню зв’язків між Тернопільщиною та автономним краєм Воєводиною. «Зараз слушний момент для налагодження тісніших стосунків не тільки на ґрунті підтримки діаспори та культурного обміну, а й формування серйозних напрацювань в економічній сфері, – зазначив Олег Боберський та запевнив гостей, – обласна рада всесторонньо сприятиме такій роботі».

На завершення зустрічі сторони обмінялись сувенірами та на згадку зробили спільні світлини.