Головна Події 350 чиновників у вишиванках співали “Два кольори”

350 чиновників у вишиванках співали “Два кольори”

+3sm21 травня до Дня вишиванки, за участі працівників Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради, відбувся флешмоб, яким було встановлено своєрідний рекорд – найбільша кількість державних службовців у вишиванках на одному фото та наймасовіше виконання пісні на слова Дмитра Павличка “Два кольори”.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголосив, що такими акціями ми не просто популяризуємо наші традиції, а й демонструємо, що здатні єднатись навколо них.

«Вишиванка – це свого роду оберіг, який захищає від зла та породжує силу та доброту. Через події, що мають місце зараз на Сході, нам, як ніколи, важливо бути єдиними, сильними та непереможними. Я впевнений, що українські традиції сприятимуть цьому. Так, змінюються часи, покоління, уподобання та погляди. Проте залишаються віковічні традиції, які єднають нас. Серед них і традиції, пов’язані з вишивкою. Ці традиції є історією нашої країни, історією окремої родини, історією кожної людини. Ми повинні берегти цей скарб, популяризувати та передавати наступним поколінням»,- підкреслив Степан Барна.

До слова, участь у флешмобі взяло 350 державних службовці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here