Головна Події 20 тисяч доларів “порішали” на кримінальну справу

20 тисяч доларів “порішали” на кримінальну справу

хабар

хабарСпівробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю за вимагання та отримання хабара затримали голову однієї із сільських рад Тернопільського району. Двадцять тисяч доларів – саме таку суму зажадав чиновник за оборудку із землею.
До сільського керманича із проханням про виділення земельної ділянки звернувся приватний підприємець. На території площею понад три гектари знаходиться кам’яний кар’єр, тож чоловік мав намір проводити роботи щодо його розробки. Голова села повідомив, що, перш за все, питання оренди земельної ділянки необхідно розглянути на сесії сільської ради Після цього потрібно отримати дозвіл на збір технічної документації та провести геологічну розвідку. Чиновник пообіцяв повне сприяння, але вимагав за це додаткову винагороду. Свої старання оцінив у 20 тисяч «зелених». Підприємець зауважив, що має лише половину від вказаної суми. За словами посадовця, даних грошей буде достатньо лише для підписання договору оренди, а решту коштів необхідно буде надати в процесі виготовлення інших документів.
Десять тисяч доларів сільський голова поклав до кишені в одному із закладів громадського харчування. Робочі питання посадовець вирішував у вечірній час в місті Тернополі. Саме там, отримавши хабар, підписав договір оренди. «На гарячому» його затримали міліціонери.
Щодо сільського голови порушено кримінальну справу за статтею 368 (частина 3) Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here