Головна Події 2 податківці звільнено за службові злочини у цьому році

2 податківці звільнено за службові злочини у цьому році

З метою протидії корупції в податкових органах та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву в органах державної податкової служби, відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України з початку поточного року проведено 23 службових перевірки, за результатами яких направлено 8 подань керівникам для вжиття заходів реагування по усуненню порушень, складено 3 адміністративних протоколи, у зв’язку із чим до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб, в тому числі 2 працівників звільнено.

Органами прокуратури за матеріалами підрозділу порушено 5 кримінальних справ стосовно працівників державної податкової служби.

З метою забезпечення практичної реалізації завдань, відкритості та прозорості роботи ДПА в області і висвітлення результатів боротьби з корупційними проявами та посадовими злочинами в органах ДПС, в поточному році підготовлено та проведено 165 профілактично – роз’яснювальних заходів.

У відділі внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області діє “телефон “довіри” 0-800-501-007″, за яким мешканці м. Тернополя та області можуть повідомити про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, в т.ч. податкової міліції або звернутись за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Державна податкова служба запровадила новий сервіс: «Пульс податкової», який дозволяє швидко реагувати на неправомірні дії працівників органів ДПС, не допускати порушення законних прав громадян та зловживань владою із сторони податкової.

«Пульс податкової» – це гаряча телефонна лінія, де податківці не тільки приймають звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Працює лінія цілодобово: з 8-30 до 19-30 інформацію про неправомірні дії приймають оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07, повідомляє Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here