Головна Події Як прокурори захищають дитинство

Як прокурори захищають дитинство

діти

 

дітиУпродовж поточного року органами прокуратури Тернопільської області активізовано правозахисну діяльність у сфері охорони дитинства.

 

Зокрема, на захист прав дітей порушено 12 кримінальних справ, з яких 8 – скеровано до суду. За наслідками розгляду внесених документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто майже 200 посадових осіб, у тому числі 19 – органів державного контролю.
За втручання прокурорів дітям відшкодовано 824 тисяч гривень стипендій, соціальних виплат та аліментів. Поновлено права більше 700 дітей.
Питання захисту прав дітей, охоплення їх змістовним дозвіллям, попередження правопорушень та шкідливих звичок у молодіжному середовищі обговорено на розширеному засіданні колегії прокуратури області. Як наслідок, вжитими скоординованими заходами досягнуто зниження рівня злочинності у молодіжному середовищі на 25%.
Зусилля прокурорів спрямовувались на захист прав дітей, насамперед, тих, хто залишилися без батьківської опіки, на працю та працевлаштування, освіту, забезпечення майном та житлом.
У ході перевірок додержання законодавства про працю прокурорами виявлено ряд порушень прав підлітків при укладанні договорів, режиму та умов роботи. Так, лише за втручання прокурорів Бучацького, Підволочиського та Підгаєцького районів 49-ти учням професійно-технічних закладів, які проходили практику на підприємствах районів, виплачено 20 тисяч гривень заробітної плати, повідомили у прес-служба прокуратури Тернопільської області


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here