Головна Події Як вчора гасили ТРЦ Орнава в Тернополі

Як вчора гасили ТРЦ Орнава в Тернополі

скачанные файлы26 травня 2015 року в місті Тернопіль в торговому центрі «Орнава» рятувальники провели пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі.

скачанные файлы (1)

Згідно із тактичним задумом на другому поверсі будівлі у приміщенні магазину побутової техніки “Фокстрот” виникла пожежа. Вогонь швидко  розповсюдився в межах приміщення будівлі, виникла загроза поширення пожежі на суміжні приміщення.

Про подію черговий персонал негайно повідомив керівництво об’єкту та сповістив пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши на екстрений номер «101». До місця пожежі було одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи.

Бійці ДСНС здійснили оперативне розгортання із прокладенням магістральних та робочих ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. У тренуваннях взяли участь 3 пожежно-рятувальних відділення, 2 одиниці спецтехніки, 25 чоловік особового складу.

Під час навчань працівники пожежно-рятувальної служби тренували навики з ліквідації пожеж у закладах торгівлі, вдосконалювали вміння щодо формування, розгортання сил та засобів, відпрацьовували взаємодію рятувальних підрозділів з іншими оперативними службами міста. Працівники підприємства, відповідальні за пожежну безпеку та члени добровільної пожежної дружини навчались своєчасно проводити оповіщення про пожежу, евакуацію відвідувачів та робочого персоналу, відключення електроенергії, вчились прийомам запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я з використанням первинних засобів пожежогасіння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here