Головна Події Через Тернопільщину проїхав “Веломайдан”

Через Тернопільщину проїхав “Веломайдан”

velo-12-05-1-1Група велосипедистів – учасників другого етапу всеукраїнського Велопробігу Єдності «Київ-Донецьк-Львів-Одеса-Луганськ» – 12 травня побувала в Тернополі. Такий веломарафон стартував 11 травня у Львові, від Львівської Опери. А фінішувати захід повинен 20 травня о 17 годині біля Оперного театру в Одесі.

Учасниками Велопробігу стали люди, небайдужі долі України, які хочуть довести, що спорт об’єднує людей, пропагуючи ідеї миру, взаєморозуміння та здорового способу життя.

 Відтак, велосипедисти переночували в Тернополі, а вранці, 13 травня, вирушили на Гусятин. У подальшій програмі маршруту після Тернопілля – Кам’янець-Подільський, Отроків, Могилів-Подільський, Крижопіль, Балта, Жовтень та Одеса. За інформацією лідера-ініціатора велопробігу Руслана Майбороди, учасники планують долати на день до ста кілометрів, а загальний кілометраж становить 850 км.

Організаторами «Велопробігу Єдності» виступили ВелоМайдан-Україна, агенція активного туризму Рутенія Тур та Український гірськолижний клуб. За їхніми словами, даний захід є некомерційним та соціальним проектом, покликаний сприяти єдності України, популяризації екологічного транспорту та здорового способу життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here