Чемпіонат з водно-моторного спорту – подія року
Чемпіонат з водно-моторного спортуМісцева влада Тернополя отримала лист від Президента Національної федерація водно-моторного спорту України Віктора Шемчука. Там сказано, що за висновками комісіонерів Міжнародного водно-моторного союзу (UIM) та фахівців Національної федерації водно-моторного спорту України, представників міжнародних та національних засобів масової інформації, спортсменів, учасників змагань та вболівальників, Чемпіонат Європи, що проходив у Тернополі (26-28 серпня) визнано кращим спортивним заходом з водно-моторного спорту 2011 року, повідомляє Тернопільська Липа
У своєму листі Віктор Шемчук висловлює вдячність за організацію та проведення на найвищому рівні чемпіонату Європи на Тернопільському ставі.

«Маю надію, що працюючи пліч-о-пліч із Вами, вашими підлеглими та колегами, ми виборемо право від Міжнародного водно-моторного союзу (UIM) і поновимо традицію проведення на Тернопільському ставі змагань Світової першості із перегонів на воді», – зазначає Віктор Шемчук.

Нагадаємо, що у 1987 році на Тернопільському ставі проходив Чемпіонат світу з водно-моторного спорту. У 2011 році Міжнародною федерацією водно-моторного спорту сертифікавоно на 5 років трасу на Тернопільському ставі.
Категорії: Події

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: