Головна Події Цьогорічний Docudays UA відкриють фільмом про Майдан

Цьогорічний Docudays UA відкриють фільмом про Майдан

10007516_10202735099572038_1276739646_n“Міжнародний Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA – 2014″ у Тернопільській області триватиме з 8 листопада по 13 грудня. Географія його мандрів охопить простір “від Збруча до Золотої Липи”: Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Чортківський райони та місто Чортків. Логотипом Docudays UA цього року обрано символ Майдану – палаюче серце.

“Євромайдан. Чорновий монтаж” – це документальна хроніка трьох місяців Революції Гідності. Фільм цікавий тим, що він поєднав роботи багатьох молодих документалістів, які знімали події на Майдані – як його буденне життя, так і найбільш драматичні моменти.

Запрошуємо подивитися і обмінятися думками про фільм
“Євромайдан. Чорновий монтаж”
08 листопада 2014 року
у Народному домі імені Катерини Рубчакової (Чортків, вул. І. Франка, 1)
Відкриття фестивалю о 17 -й годині

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. У 2014 році фестиваль у Києві відвідали 38 тисяч глядачів.
Docudays UA традиційно презентує кращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Мандри Docudays UA Україною зазвичай тривають із жовтня до грудня. Минулого року Мандрівний Docudays UA відвідав 230 міст і сіл у 23-х регіонах України. Вхід на всі заходи в рамках Docudays UA – вільний.

Офіційний портал Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA – http://www.docudays.org.ua/. З короткими анонсами фільмів мандрівного фестивалю можна ознайомитися на сторінці Docudays UA в Інтернеті http://traveling.docudays.org.ua/.Програма мандрів Docudays UA Тернопіллям – на сайтах http://greenworld.in.ua/ та http://21.helsinki.org.ua/

Регіональний організатор фестивалю Docudays UA у Тернопільській області – ЕГО “Зелений Світ” http://greenworld.in.ua/
Партнери ЕГО “Зелений Світ” у проведенні фестивалю: 
” ГО “Гельсінська ініціатива-ХХІ” – http://21.helsinki.org.ua/
” Приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Тернополі
” Чортківська районна рада – http://www.chortkivrr.te.ua
” Єпархіальне управління Бучацької єпархії Української греко-католицької церкви у Чорткові – http://www.buchacheparchy.org.ua
Інформаційні партнери: 
” Газета “Свобода” (м. Тернопіль) – http://svoboda.te.ua
” Газета “Голос народу” (Чортків) – http://www.chortkivrr.te.ua/64
” Літературний та громадсько-публіцистичний журнал “Золота Пектораль” – http://zolotapektoral.te.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here