Головна Події Хрест святого Дам’яна несли під час хресної ходи у Тернополі (фото)

Хрест святого Дам’яна несли під час хресної ходи у Тернополі (фото)

11 квітня отці-францискани очолили хресний похід з вірними парафії св. Петра вулицями Володимира Великого, Леся Курбаса, Морозенка і Симоненка (масив Аляска). Учасники пішої процесії несли мощі св. Франциска, св. Клари, св. Антонія та священомученика Йосафата, а також хрест св. Дам`яна. Отець Юстиніан Городечний, ігумен обителі отців-францискан, голосив розважання про страсті Христові, гріхи та чесноти.
Під час духовних розважань священик підкреслив прірву між Христовим зусиллям для спасіння людини та людською байдужістю по відношенні до Бога. Атмосфера ходи були піднесена і, як зазначає о. Юстиніан, дала добрі плоди. “Ми хотіли віддати слава Богу за те, що пожертвував Собою заради нашого навернення та спасіння”.

Процесія вирушила з церкви о 18.00, попереду несли хрест і патериці, опісля йшли прислуговучі храму св. Петра та юнаки, що несли мощі святих і хрест св. Дам`яна. За ними слідували священики та брати монастиря Різдва Пресвятої Богородиці, члени ІІІ Чину св. Франциска, хористи, представники церковних братств і спільнот.

 

прес-служба архиєпархії
повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here