Головна Події Хоптян розповів Бубці про олімпійські надії

Хоптян розповів Бубці про олімпійські надії

хоптян
хоптян
Кожному школяру - "плазмєний телевізор"

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян зустрівся із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, який прибув на Тернопільщину для участі у виїзній семінар-нараді НОК.

Сергій Назарович подякував керівництву області за підтримку ідеї проведення на Тернопілля такого заходу та повідомив, що в рамках семінару учасники обговорять підготовку та участь спортсменів України в Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні, розглянуть першочергові завдання щодо розвитку олімпійського руху, обміняються досвідом та думками з метою підвищення ефективності роботи.

Протягом трьох днів представники Національного олімпійського комітету візьмуть участь в ряді заходів, які відбуватимуться в Тернополі, зокрема Олімпійського дня та соціально-спортивного заходу «Футбольна зірка майбутнього».

В свою чергу Валентин Хоптян підкреслив важливість для нашого регіону проведення такого представницького спортивного форуму.

«Сьогодні чимало зусиль в області спрямовується на розвиток спорту, відновлення інфраструктури для занять різними його видами. Минулого року нам вдалося провести реконструкцію 16 стадіонів у районах області. А 13 травня відбулося урочисте відкриття оновленого центрального стадіону міста Тернопіль», – розповів Валентин Хоптян.

Він також повідомив, що поза увагою влади області не залишаться й об’єкти, які можуть бути задіяні в реалізації національного проекту «Олімпійська надія – 2022».

Також голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрівся та голова облдержадміністрації Валентин Хоптян побували у Кременецькій загальноосвітній школи-інтернаті І-ІІІ ст. де зустрівся з учнями та педагогічним колективом навчального закладу.

На згадку про зустріч школярам було подаровано спортивне приладдя з олімпійською символікою.

Валентин Хоптян ж вручив дітям ноутбук.

Також Сергій Бубка та Валентин Хоптян відвідали навчально-спортивну базу олімпійської підготовки «Кременець» Кременецької ДЮСШ «Колос» з санного спорту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here