Головна Події Хоптян в робочий час відкриває супермаркети

Хоптян в робочий час відкриває супермаркети

Хоптян

ХоптянТернопільські чиновники в робочий час чим тільки не займаються. Мер полюбляє пити каву з журналістами в розгар робочого дня, а губернатор відкриває комерційні структури і організовує робочі поїздки в ресторани.  Один із таких “робочих” візитів та відкриття супермаркету  у “вотчині” своєї дружини Надії Андріївни відбувася в суботу, 31 березня. Перебуваючи з робочою поїздкою у Гусятинському районі голова облдержадміністрації Валентин Хоптян взяв участь у церемонії відкриття супермаркету будівельних матеріалів «Наш дім» у районному центрі.

«Приємно, що відкриваються такі об’єкти, адже це, в першу чергу, нові робочі місця, а також – створення умов для тих людей, які хочуть купити певний вид продукції, не виїжджаючи для того в Тернопіль чи інший район», – вважає голова облдержадміністрації.

Він також наголосив, що керівництво області всіляко підтримувати розвиток підприємницьких ініціативи, захищаючи їхні права.

«Ми повинні захистити бізнес від поборів! – наголосив Валентин Хоптян. – Влада сприятиме діяльності підприємців, які працюють чесно, виплачують людям заробітну плату, створюють нові робочі місця».

Голова обласної державної адміністрації також підкреслив що відкриття таких супермаркетів є свідченням того, що існує попит на будівельні матеріали.

«Думаю, що додатковий імпульс розвиткові будівельної галузі дасть ініціатива Президента України щодо активної реалізації у 2012 році в Україні програми з будівництва доступного житла та кредитування житлового будівництва, – вважає голова ТОДА. – Глава держави під час виступу на розширеному засіданні Уряду повідомив, що кредити на будівництво видаватимуться громадянам на 10-15 років під низькі відсотки».

Реалізація зазначеної програми дозволить завантажити будівельні компанії, створити нові робочі місця, підняти рівень виробництва будівельних матеріалів, збільшить попит на українську металопродукцію на внутрішньому ринку.

Ми звичайно розуміємо, що давав “благословення” на відкриття, а тепер зобов’язаний показати що то його територія, але будьте ласкаві не під час робочих поїздок і у власні вихідні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here