Головна Події Фаєршоу у Копинчицях – досвід!

Фаєршоу у Копинчицях – досвід!

Поки наші політики з розумними обличчями шпортаються в носі з намірами об’єднання з Європою, наші діти, тобто теперішні школярі-старшокласники давно вже живуть там, хоч і не юридично.А тепер все по порядку. В Чикаго влітку в день Повного місяця на березі озера незашорений і вільний люд збирається на вогняне шоу від групи Піротехніків.

Під бій чисельних барабанів люди спостерігають жонглювання вогнем, фотографують, просто насолоджуються видовищем. Є дві речі на світ, на які можна дивитись безкінечно – це вогонь і праця людини зі сторони. Кілька разів я приходив на такі збіговиська, які ну дуже далекі від політики, релігії чи іншої соціальної піни.

І думав, що таке шоу вдома навряд вдасться коли-небудь побачити. Я сильно помилявся! Вчора вечером на березі озера я замітив характерні кругові рухи запалених вогнів. Невже? А вже потім мій син Саша приніс свіжі фотографії з маленького шоу його однокласника Даніка Олексюка, який полюбляє піротехніку. І що б ви собі не думали, але шоу на фото виглядає досить гарно. І що цікаво, воно, те шоу, відбулося якраз на передодні Повного Місяця, яке відбудеться вночі 6 травня!

Зразу виникає ідея проводити це, хоч і маленьке поки що, шоу з вогнями регулярно, різноманітніше, змістовніше, безпечніше і під наглядом дорослих. Тим більше, що є усі передумови для цього – літо, вечірнє озеро з його тихим плесом, креативна молодь. А глядачі вже підтягнуться. Так що прошу зголошуватися усіх, кому сподобалась ідея проведення регулярного вогняного шоу над озером, яке може зацівити людей з інших міст країни. Все в наших і ваших руках! Чекаємо на ваші ідеї і пропозиції, гру на музичних інструментах і пісні, повідомляє Копичинці інфо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here