Головна Події У 26 річницю аварії на Чорнобильські АС розпочнеться безсторокова акція протесту

У 26 річницю аварії на Чорнобильські АС розпочнеться безсторокова акція протесту

Чорнобильці

ЧорнобильціОлександр Харитонов, голова Тернопільської міської організації “Інваліди Чорнобиля”. Він, зокрема, зачитав звернення, яке чорнобильці України підготували до Президента та депутатів Верховної Ради. Йшлося у ньому про те, що постраждалі та колишні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС опинилися сьогодні на межі бідності та вимирання, і що далі так продовжуватись не може. Тому, 26 квітня 2012 року у Києві розпочнеться безстрокова акція протесту. Мета її — відстояти права чорнобильців та домогтися належних їм соціальних виплат.

У своєму зверненні чорнобильці вимагають наступного:

  1. Скасувати Постанову Кабміну України “Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” №1210 від 23.11.2011 року;
  2. зняти з розгляду законопроект №9127 “Про гарантію держави щодо виконання судових рішень”, прийнятий ВРУ у першому читанні, який ліквідовує соціальні виплати 12-тьом малозахищеним верствам населення, що гарантовані Конституцією та законами України;
  3. ВРУ прийняти закон “Про відкликання народних депутатів України”, який забезпечить підзвітність народних депутатів перед виборцями та надасть можливість їх відкликати.

“Чорнобильці заслуговують на краще становище, ніж воно є зараз, і ми від свого не відступимось, — зазначив Олександр Харитонов. — Вже сьогодні до столиці із Тернопілля вирушить майже 100 чорнобильців. І разом із представниками з інших регіонів ми відстоюватимемо свої права”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here