Головна Події У Центрі зайнятості жінок вчили бути “діловими”

У Центрі зайнятості жінок вчили бути “діловими”

21 травня 2012 р. у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу “Гармонія” на тему “Секрети успіху ділової жінки».
– Жінки – істоти крихкі і ніжні, так, принаймні, говорить нам класична література. Однак у двадцятому столітті з’явилася нова категорія жінок, які заявили про себе з достатньою визначеністю. Це ділові жінки, або бізнес-леді – саме такими словами розпочала зустріч фахівець центру зайнятості Інна Лісовська.
Історія знає достатньо прикладів ділових жінок, що досягли багато чого в своєму житті та вплинули на суспільний устрій і менталітет цілих поколінь. Це Жаклін Онассіс, Маргарет Тетчер, Мадлен Олбрайт – список далеко не повний.
З об’єктивних причин в нашій країні бізнес-леді з’явилися лише на початку дев’яностих років двадцятого століття, тоді, коли з’явилося поняття «бізнес». І з кожним днем збільшується кількість осіб прекрасної статі, які активно займаються власною кар’єрою, розвивають свою приватну справу, або є громадськими діячами.
Учасники заходу з цікавістю долучились до дискусії, адже кожна на сьогоднішній день знаходиться в процесі пошуку роботи, а дехто взагалі «у стадії самовизначення».
– Професіоналізм – є одним із критеріїв успішності ділової жінки – додала п.Ольга, яка на даний момент є безробітною,- удосконалюйся, вчись, пізнавай все в своїй галузі і не зупиняйся на досягнутому! – Ось мій життєвий девіз.
– Не менш важливим є також вміння спілкуватись та поводитись у колективі-висловила свою думку одна з учасниць засідання п.Олена. – Діловий етикет – також основа успіху будь-якої жінки. Приходячи з ранку на роботу, обов’язково необхідно вітатись, і не має значення хто перед вами: керівник або охоронець… Використовуйте елементарні слова ввічливості, поважайте людей та їх працю, цінуйте кожну особистість, і ваш успіх незабариться !!!
Погодилася з думкою учасниць гість засідання жіночого клубу “Гармонія” консультант міжнародного благодійного фонду «Дар життя» Надія Василівна Хомінська. Проте, наголосила, щоб жінки не забували про свою першочергову функцію: народження та виховання дітей. Адже, яким має бути майбутнє покоління в повній мірі залежить від нас!
Загалом, ділова жінка – людина сильна і максимально самореалізована в житті. Найголовніше – знайти розумний баланс між бізнесом та іншими гранями нашого різноманітного існування, і тоді життя обіцяє бути гармонійним та щасливим.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here