Головна Події У Тернополі з непорядними водіями боряться за допомогою фотовиставки

У Тернополі з непорядними водіями боряться за допомогою фотовиставки

1378639_685945408082308_533494678_nУ п’ятницю 11 жовтня о 17.00 на танцювальному майданчику поблизу пам’ятника І.Я.Франку відбудеться відкриття фотовиставки “Пішохідний Тернопіль”.
Усі фото зроблені учасниками групи “Stupid parking Ternopil”. На світлинах зображені пішохідні зони Тернополя на яких стоять автомобілі. На більшості світлин автівки стоять з порушенням ПДР. Фотовиставкою організатори прагнуть привернути увагу водіїв, пішоходів, працівників ДАІ та місцеву владу для збільшення кількості місць для паркування, дотримання правил дорожнього руху та формування культури, взаємоповаги водіїв і пішоходів.
На захід запрошені представники Державної автомобільної інспекції та Управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради.

Про групу “Stupid parking Ternopil” у соціальній мережі Facebook.
Нам допекло, що тротуари тернопільських вулиць перегороджені автомобілями. Ми хочемо ходити відведеною нам пішохідною частиною вулиць, не ризикувати своїм життям, життям наших дітей і не порушувати правил дорожнього руху. Тому вимагаємо від влади Тернополя:
– повернути евакуатори для очищення тротуарів від припаркованих автомобілів, які блокують прохід;
– штрафувати порушників;
– докласти більше зусиль для облаштування паркувальних місць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here