Головна Події У Тернополі дітвора потрапить в літературний “Дивокрай”

У Тернополі дітвора потрапить в літературний “Дивокрай”

21-23 травня у Тернополі відбудеться літературний дитячий фестиваль «Дивокрай». Про це IA ZIK повідомила координатор фестивалю Ірина Мацко.

«Ми хочемо привернути увагу суспільства та громади Тернополя до необхідності виховання у молоді потреби, навичок і культури читання, пропаганди престижності читання української дитячої літератури, загалом – отримання доброї освіти і знань, а також популяризації творів сучасних письменників літератури для дітей та юнацтва», – розповіла Ірина Мацко.

Під час фестивалю буде багато цікавих заходів. Зокрема творчі зустрічі з авторами: Андрієм Бачинським, Сергієм Гридіним, Олександром Гаврошем, Галиною Вдовиченко, Марією Людкевич, Ксенією Ковальською та іншими. Зустрічі відбуватимуться по всьому місту – в бібліотеках,  книгарнях. За те, що міська рада надасть видавництвам в безкоштовну оренду приміщення Українського дому «Перемога», бібліотечні фонди бібліотек для дітей м.Тернополя поповниться новинками дитячих видавництв.

Вперше в Україні,  саме у Тернополі, цьому році засновано бібліопремію «Вибір дітей Тернополя 2012». Нагородження переможців відбудеться під час фестивалю. У бібліопремії є п’ять номінацій. Нагороди отримають як автори, так і видавництва.

Також у програмі «Дивокраю» виставка ілюстрацій художньої школи, фотовиставка «Родинне читання», читацька конференція та круглий стіл з питань дитячого читання, пластові читання, літературний корабель для дітей сиріт та літературний ретро-тролейбус. Протягом усіх днів фестивалю в Українському домі «Перемога» для дітей демонструватимуть мультфільми. рганізатори фестивалю проведуть 5 конкурсів (літературні та художні) для дітей і нагородять переможців

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here