Головна Події У Скала-Подільській школі відбувся тиждень християнської етики

У Скала-Подільській школі відбувся тиждень християнської етики

Виховання як процес – це закладення певної системи цінностей у свідомість дітей. І саме від виховання формується характер, світогляд, пріоритети. Тому дуже важливим є те, чим керуються вчителі, яким довірено закладати такі цінності нашим дітям.

Навчити читати, писати, рахувати не складає особливих труднощів. Значно важче навчити дітей послуху, поваги до батьків, терпіння, прощення, толерантності, взаєморозуміння, милосердя, любові до Бога і ближнього, ввічливості, чесності, співчутливості. Ось тому до безпосередньої роботи з учнями школи покликане і духовенство. З допомогою повчань священиків у школах дітям і молоді легше прищепити ті особливі моральні християнські цінності, з якими вони будуть йти впродовж усього життя, щоб залишитися істинним християнином і просто – людиною.

Отож з метою допомогти школярам достеменно пізнати вартості Христової Науки і заглибитись у минуле й сьогодення Української Церкви 9-13 квітня у Скала-Подільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тиждень християнської етики, присвячений року Святих Таїнств та 120-річчю від дня народження Йосифа Сліпого.

Протягом тижня в 2-6 класах демонструвався відеофільм «Історія Ісуса Христа» для дітей, в якому зображено життя Спасителя від народження до Воскресіння.

Вчителькою християнської етики Іриною Кунькою та священиком місцевої православної церкви о. Іллею Негіром у 5-А та 5-Б класах був проведений урок на тему «Страждання Ісуса Христа». На інтерактивній дошці було показано всю хресну ходу Ісуса, кожну стацію страждань Христових коментував священик. Того ж дня у вестибюлі школи був проведений майстер-клас з писанкарства.

Також з учнями 4 класу вчителькою християнської етики та священиком греко-католицької церкви о. Василем Германюком було проведено урок на тему «Будемо наполегливими у пізнанні істини», на якому діти у праці в групах навчилися читати і працювати з текстом Святого Письма, побачили докази того, що Ісус Христос є істиною. Також в одному зі шкільних кабінетів, де є всі засоби ІКТ та підключений Інтернет, був проведений етичний практикум на тему «Християнство у мас-медійному просторі» в 9 класі за участю о. Василя Германюка. Священик у ході лекції назвав ряд християнських сайтів, розповів про їхню духовну користь, вказав на шкідливість комп’ютерної залежності та шкоду, яку може принести Інтернет.

Тиждень християнської етики завершився 13 квітня виставкою великодніх робіт учнів: були тут паски, великодні рушники, писанки, крашанки і багато інших цікавих пасхальних атрибутів.

Ми висловлюємо подяку вчителям та учням, які посприяли і підготувались до проведення тижня християнської етики. Особлива вдячність настоятелю Скала-Подільської Православної Церкви Київського Патріархату о. Іллі Негіру та наставнику Скала-Подільської Греко-Католицької Церкви о. Василю Германюку. Ми сподіваємося, що на цьому наша співпраця з духовенством Скали-Подільської буде продовжуватися, адже священики несуть нашим дітям тільки добре, світле і вічне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here