Головна Події У Львівській області 39 вагонів зійшло з рейок, а на Тернопільському вокзалі...

У Львівській області 39 вагонів зійшло з рейок, а на Тернопільському вокзалі досі бардак

Сьогодні в 0.20 у Пустомитівському районі Львівської області на залізничному перегоні Боровичі – Підбірці зійшли з рейок 10 вагонів вантажного поїзда, з яких сім перекинулися (4 цистерни з дизпаливом, цистерна з бензином і два порожніх вагона).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МНС.

Всього у складі поїзда 39 вагонів. Сталася розгерметизація п’яти цистерн з паливом і його повільне витікання у межах охоронної зони і пожежа у трьох цистернах.

В 2.53 пожежу було ліквідовано. До ліквідації пожежі було залучено 17 відділень пожежно-рятувальної служби МНС та пожежний потяг “Укрзалізниці”.

Жертв і постраждалих немає. Пошкоджено близько 250 м електроконтактного мережі та залізничного полотна. Рух залізничного транспорту здійснюється за резервною схемою.

В 5.40 відновлено рух по парній колії.

Станом на 7.00 продовжуються аварійно-відновні роботи. До робіт залучено аварійно-відновлювальний поїзд та 87 осіб.

Причина аварії поїзда встановлюється. На місці події працює оперативна група Головного територіального управління МНС у Львівській області.

А тим часом у Тернополі ….

Третє травня. Шоста година ранку. Тернопільський залізничний вокзал. На залізниці непорушно стоять три потяги, біля них повно обуреного люду та розгублених провідників і усе це огортає гнітюча тиша.

Поїзд, котрий мав від’їхати з Тернополя о 6:02 – відсутній на вокзалі і у 5:55, і у 6:02, і у 6:15. Потяги, котрі курсують із Києва у Львів, із Івано-Франківська у ту ж столицю продовжують непорушно стояти, жіночка у “довідці” мовчить і знизує плечима. Врешті, лунає повідомлення про те, що потяг, котрий мав від’їхати о 6:02 запізнюється на півгодини, а той, що курсує на столицю таки відправляють. Більше – ані пари з уст. Проходить півгодини, на вокзалі далі цілковита тиша. Пасажири поїзда, котрий тримає путь на Львів із валізами виходять із вагонів, запитуючи місцевих жителів, де автовокзал. Таксисти ж пропонують свої послуги: до Лемберга з Тернополя за 700 грн. Через деякий час пасажири, котрі прибули із Красного, повідомляють, що на львівській ділянці горять цистерни із паливом, а вночі були вибухи. Черговий по вокзалу ніяк не коментує інформацію, але стверджує, що потяги на Львів почнуть курсувати мінімум через годину, за неофіційною інформацією за 4-5 годин, пише Ірина Вихрущ у  LTDaily.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here