Головна Події У Збаражі розпочато спорудження кінно-мистецького театру під відкритим небом

У Збаражі розпочато спорудження кінно-мистецького театру під відкритим небом

З ініціативи голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна у Збаражі на території, прилеглій до замку, розпочато спорудження кінно-мистецького театру під відкритим небом, який носитиме ім’я князя Дмитра Байди-Вишневецького.

Перший камінь під будівництво комплексу було закладено 6 травня у присутності голови ОДА, керівництва Національного заповідника «Замки Тернопілля», численних гостей та учасників туристичного фестивалю. Священики різних конфесій освятили місце спорудження та поблагословили початок цієї справи.

Спілкуючись з журналістами Валентин Хоптян розповів, що ідея створення такого театру виникла минулого року під час перебування на острові Хортиця, де діє фольклорно-етнографічний кінний театр, діяльність якого спрямована на збереження і розвиток козацьких традицій. Козаки демонструють володіння шаблею, списом, луком та стрілами, виконують різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається).

-Делегація з Тернопільщини вивчала досвід роботи кінного театру з Запоріжжя. Тепер від ідеї ми перейшли до реалізації цього проекту. До серпня 2012 року плануємо встановити трибуни для глядачів, сцену. Згодом тут з’явиться кінно-спортивна школа, де проходитимуть підготовку юні спортсмени, – зазначив Валентин Хоптян.

Голова обласної державної адміністрації закликав усіх небайдужих долучитися до справи створення кінно-мистецького театру під відкритим небом та передав у дарунок майбутньому театру чотирьох коней, повідомляє Народне Слово

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here