Головна Події У Збаражі змагалися козаки

У Збаражі змагалися козаки

У минулі вихідні в Збаражі відбулось урочисте відкриття обласного туристичного сезону „Мандруємо замками Тернопілля”. Програма проведення  була різноманітною  і цікавою. А справжньою родзинкою ставвідкритий обласний Чемпіонат козацького багатоборства, присвячений Року спорту та здорового способу життя. Повідомили «Номер один» у Тернопільському обласному центрі фізичного здоров ‘ я населення „Спорт для всіх”.

Дванадцять команд з м. Тернополя, Тернопільського, Бережанського, Монастириського, Чортківського, Борщівського, Заліщицького, Кременецького, Теребовлянського та Бучацького районів мужньо та

завзято   захищали честь своїх територій  та боролись за перемогу у чемпіонаті. „Чумаки” вантажили на віз мішки вагою 50 кг, переносили кам’яні блоки, кожен вагою 40 кг та будували так звану „Фортецю” , носили гирі, вагою 80 кг, сперечались у перетягуванні  линви  та переміщали  віз на відстань 20м.

Справжній козацький, молодецький  дух витав у повітрі, а переможцем стала друга команда з Бучацького району у складі двох Володимирів –  Колісника та Кузя.  Друге місце „завоювала” команда Тернопільського району у складі  Сергія    Дулібана та Олега Стефаника, а третє місце зайняли представники Кременецького району – Назар Іванюк та Вадим Дмитрук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here